Dr. Elnaz Amanzadeh

آخرین بروزرسانی: 1399/05/12

Data Carpentry – Genomics – Part 1

(امتیاز0)
95 دانشجو
Data Carpentry – Genomics – Part 1

 

دوره ی «بیوانفورماتیک به زبان پایتون» با هدف آموزش مفاهیم پایه ای برنامه نویسی طراحی گردیده است. مباحث این درس همراه با دو دوره ی دیگر شامل «بیوانفورماتیک به زبان پایتون- پیشرفته» و «بیوانفورماتیک به زبان پایتون- ژنومیکس» همه تحت نظر بنیاد بین المللی Carpentry طراحی شده است. با توجه به گسترش علاقه ی دانشجویان در کشورهای پیشرفته به یادگیری مباحث برنامه نویسی تحت نظر بنیاد Carpentry که به دلیل سادگی در بیان مطالب و آموش گام به گام و عملی آن است، اینجانب به عنوان مدرس رسمی این بنیاد، با برگزاری این دوره در تلاش هستم تا پیوند بین مفاهیم آموزشی در زمینه برنامه نویسی را بین دانشجویان و محققین کشور عزیزم ایران و محققین سایر کشورهای جهان را به ویژه در حوزه ی علوم زیستی و پزشکی ایجاد کرده، در عین حال موجب آشنایی افراد بیشتری با علوم بیوانفورماتیک و نیز برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل داده های زیستی با استفاده از ابزارهای برنامه نویسی شوم. لازم به ذکر است که با به پایان رساندن این سه دوره، دانشجویان محترم می توانند مدرک بنیاد Carpentry را دریافت نمایند. امید است که از آموزش های ارائه شده در این دوره بهره ی کافی را ببرید.

لطفا پیام ها و پیشنهادات خود را از طریق قسمت دیدگاهها در انتهای همین قسمت یا از طریق آدرس ایمیل elnaz_amanzdeh@bioinfiran.ir با بنده در میان بگذارید.

به منظور دریافت توضیحات بیشتر درباره ی Carpentry به یادداشت Carpentry  چیست؟ مراجعه بفرمایید. همچنین می توانید داستان آشنایی بنده با این بنیاد و مسیر تبدیل شدن من از یک دانشجو به یک مدرس را در یادداشت من چگونه مدرس کارپنتری شدم بخوانید.

با سپاس

دکتر الناز امانزاده.

User Avatar
(0)
0 نظر
60 دانش آموزان
15 دورها

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
0.0
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Data Carpentry – Genomics – Part 1”

بیست − 15 =