بنیاد کارپنتری، یک موسسه ی معتبر بین المللی است که با هدف تربیت محققین متخصص در بسیاری از رشته های علمی تاسیس شده است.

این بنیاد با ارائه‌ی گواهینامه‌ی رسمی شرکت در کارگاه های تحت نظر خود، موجب پذیرش بسیاری افراد در فرصت های شغلی و تحصیلی مناسب در سراسر جهان شده است. کشورهای گوناگونی به شبکه‌ی مدرسین و دانشجویان این بنیاد ملحق شده اند و به صورت پویا در حال برگزاری کارگاه‌های آن هستند. آشنایی با زبان های برنامه نویسی پایتون، R، و جاوا و مباحث به روز از جمله آنالیزهای آماری، رسم نمودارهای پیشرفته، Machine Learning و Deep Learning گامی مهم در راستای یکدست سازی آموزش ها در سطح بین الملل برداشته است.

مدرک بنیاد کارپنتری، یک مدرک کاملا معتبر بین المللی است. چنانچه، داشتن این مدرک در رزومه ی افراد جویای کار موجب قرار گرفتن این اشخاص در اولویت انتخاب است. از وزارت کشاورزی ایالات متحده تا بسیاری از دانشگاهها در این کشور و کشورهای اروپایی مانند آلمان، انگلستان، اتریش، سوئیس، ایتالیا و نیز کشورهای آسیایی مانند نپال، چین، هندوستان و ایران این کارگاهها در حال برگزاری است.

جهت دریافت مدرک کارپنتری در یکی از دوره های Data Carpentry, Library Carpentry یا Software Cerpentry شرکت کنید. با تکمیل این دوره و انجام تکالیف آن، مدرک کارپنتری را دریافت می کنید.

این مدارک به صورت آنلاین و مجازی برای دوره‌های فوق صادر میگردد، اما برای دریافت مدرک فیزیکی و ارسال آن از آمریکا به ایران بعد از پایان دوره باید به صورت جداگانه توسط لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید.

دریافت مدرک فیزیک به علت اعتبار بالای آن و امکان ارائه به موسسات و دانشگاه‌های ایرانی و خارجی و همچنین تاثیر بسزای آن در رزومه شما اکیداً توصیه میگردد.

درخواست مدرک فیزیکی

کانون بیوانفورماتیک ایران با هدف ارائه‌ی دوره‌ها و کارگاه‌های متعدد برای آموزش روش‌ها و ابزارهای بیوانفورماتیکی و همچنین مرکزی برای گردهمایی جامعه متخصیص این حوزه آغاز به فعالیت کرده است. در این کانون، تمرکز آموزش ها بر آموزش های بنیادین برنامه نویسی و روش کار با نرم افزارهای مبتنی بر کدنویسی است. در این راستا نمایندگی رسمی بنیاد The Carpentries آمریکا در ایران و کشورهای همسایه را بر عهده گرفته و با برگزاری دوره‌های این بنیاد و ارائه‌ی مدارک معتبر بین المللی سعی در گسترش جامعه‌ی متخصصین داده و مدیریت پروژه دارد.

با توجه به اینکه بنیان گذار این کانون سرکار خانم دکتر الناز امانزاده نماینده‌ی رسمی بنیاد The Carpentries است، مدارک ارائه شده توسط این کانون از اعتبار‌بین المللی برخوردار است.

همچنین پس از اتمام دوره میتوانید درخواست تاییدیه مدارک به زبان انگلیسی توسط وزارت امور خارجه و قوه قضاییه کشور را ثبت نمایید.

جهت دریافت مدرک کانون در یکی از دوره های آموزشی شرکت کنید. با تکمیل این دوره و انجام تکالیف آن، میتوانید درخواست دریافت مدرک رسمی کانون بیوانفورماتیک ایران را از لینک زیر ثبت نمایید:

درخواست مدرک رسمی

همچنین برای دریافت تاییدیه وزارت امور خارجه و قوه قضاییه کشور بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

درخواست تاییدیه